Kategorie
Aktualności

Akcja „Przerwa na czytanie”

Baner akcji Przerwa na czytanie

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza szkoła włączyła się po raz pierwszy do III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie „Przerwa na czytanie”. Uczniowie wraz z dyrekcją, nauczycielami oraz pracownikami szkoły i Centrum Usług Wspólnych przynieśli swoje ulubione książki i wspólnie czytali je podczas przerw. Celem akcji było pokazanie, że czytanie może być fajne, może sprawiać przyjemność – a przede wszystkim chodziło o zebranie jak największej liczby osób wspólnie czytających. Jest to pierwsze wydarzenie organizowane w ramach święta bibliotek. Przed nami jeszcze kilka fajnych pomysłów. Będzie można wykazać się artystycznie, literacko, a także odwiedzić kawiarenkę literacką. Zachęcamy do zaglądania do biblioteki i na profile na Instagramie oraz Facebooku.

Zdjęcie przedstawia grupę uczniów czytających książki
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów czytających książki
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów czytających książki
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów czytających książki
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów czytających książki
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów czytających książki