Kategorie
Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. 13 października na uroczystej akademii spotkali się nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Życzenia całej Społeczności Szkolnej złożyli dyrektor szkoły Sylwia Nowak – Miedzińska, starosta pajęczański Zbigniew Gajęcki, dyrektor Kuratorium Oświaty w Łodzi delegatura Sieradz Cezariusz Mostowski oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Julia Stasiak. Następnie zostały wręczone nagrody Starosty Pajęczańskiego oraz Dyrektora Szkoły dla nauczycieli wyróżniających się w minionym roku szkolnym. Uczniowie przygotowali dla swoich nauczycieli i wychowawców część artystyczną na którą złożyły się: krótkie scenki „z życia szkoły” oraz występy wokalne.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób