Kategorie
Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. W Zespole Szkół w Pajęcznie na uroczystej akademii spotkali się nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Dyrektor szkoły Sylwia Nowak – Miedzińska złożyła życzenia całej Społeczności Szkolnej podkreślając, że organizm nie funkcjonowałby prawidłowo bez prawidłowego współdziałania poszczególnych organów szkoły. Do zebranych zwróciła się także w imieniu Starosty Pajęczańskiego pani Agnieszka Światłowska – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu, która podziękowała nauczycielom za ich pracę. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Kornelia Kosowska złożyła życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom szkoły w imieniu wszystkich uczniów. Następnie zostały wręczone nagrody Starosty Pajęczańskiego oraz Dyrektora Szkoły dla nauczycieli wyróżniających się w minionym roku szkolnym. Uczniowie przygotowali dla swoich nauczycieli i wychowawców część artystyczną na którą złożyły się: krótkie scenki „z życia szkoły” oraz występy wokalne.

Zdjęcie przedstawia grupę uczniów
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów