Kategorie
Aktualności

Global Money Week 2024

Dwie klasy Id i IIIb1 w marcu pojechały na wycieczkę do NBP w Łodzi, który także w tym roku był uczestnikiem projektu Global Money Week 2024. Z tej okazji w siedzibie NBP nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych nawiązujących do tematu tegorocznej edycji projektu „Zabezpiecz swoje pieniądze i swoją przyszłość”

W trakcie zajęć uczniowie rozmawiali o bezpieczeństwie w obrocie gotówkowym, o działalności NBP jako banku emisyjnego państwa. Uczniowie mieli także okazję uczestniczyć w zajęciach z rozpoznawania autentyczności polskich znaków pieniężnych.

Zajęcia były bardzo pouczające dla młodzieży, która z dużym zainteresowaniem aktywnie brała w nich udział.

Ewa Bylica

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób