Kategorie
Aktualności

Juliusz Szczeszek – Bistuła finalistą Olimpiady Chemicznej

Juliusz Szczeszek – Bistuła zakwalifikował się do etapu centralnego 69 Olimpiady Chemicznej. Zawody odbędą się w marcu w Warszawie – etap teoretyczny na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Chemii a etap laboratoryjny na Politechnice Warszawskiej.

To niejedyny  sukces Juliusza w tym roku szkolnym. W lutym brał udział w etapie finałowym IX edycji Konkursu Chemicznego  Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej, który składał się z części teoretycznej i  doświadczalnej (czekamy na wyniki). W marcu przystąpi jeszcze do finałów XXIX edycji Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku oraz III edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół ponadpodstawowych organizowanej  przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Czekamy również na wyniki II etapu XVI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”.

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy!

zdjęcie przedstawia ucznia