Kategorie
Aktualności

Konkurs o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji

Dnia 14 marca 2024 roku odbył się kolejny konkurs wiedzy i sprawności o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji. Do konkursu przystąpiły dwie drużyny składające się z uczniów Zespołu Szkół w Pajęcznie oraz Zespołu Szkół w Działoszynie.

Drużyna naszej szkoły: Daria Łuszczyk, Weronika Ceglarek, Bartłomiej Klimczak i Witold Gosławski udała się na zawody pod opieką pana Krystiana Sobierajskiego.

Uczestnicy przed przystąpieniem do testu sprawności zmierzyli się z testem wiedzy z zakresu prawa policyjnego oraz wiedzy o społeczeństwie. Test składał się z trzydziestu pytań, w którym to lepszy wynik osiągnęli uczniowie z Działoszyna. Po rozwiązanym  teście uczniowie przystąpili do zwinnościowego toru przeszkód, w którym lepsi okazali się uczniowie naszej szkoły.  Nie wystarczyło to jednak, aby uzyskać prawo występu w finale wojewódzkim. Wielkie gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, a my życzymy aby to za rok nasza szkoła uzyskała awans na szczebel wojewódzki.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób