Kategorie
Aktualności

Kulinarna podróż ulicami Indii…

Kulinarna podróż ulicami Indii. Szamanie w drodze.


W dniu 8 grudnia odbyło się spotkanie z absolwentem naszej szkoły Adamem Hałaczkiewiczem. Pan Adam skorzystał z zaproszenia Stowarzyszenia Absolwentów Zespołu Szkół w Pajęcznie i odwiedził szkołę razem ze swoją narzeczoną. Spotkał się z uczniami z klas III D, IIC, III C, I D, uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pajęcznie, przedstawicielami Uniwersytetu Trzeciego Wieku i oczywiście absolwentami. Wykład autorski „Kulinarna podróż ulicami Indii. Szamanie w drodze.” Adama Hałaczkiewicza zobrazowany został wieloma barwnymi fotografiami i ciekawymi anegdotami.
Samosa i masala chai to potrawy indyjskie, które przygotowali Nasi goście byśmy w przerwie mogli posmakować i poczuć klimat najludniejszego i najbarwniejszego państwa świata. Było przepysznie.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób