Kategorie
Aktualności

Spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji

W dniu 3 kwietnia br. drużyna, która reprezentowała Powiat Pajęczański w konkursie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji: Daria Łuszczyk, Weronika Ceglarek, Igor Włodarczyk i Błażej Suszek wspierana przez pana Piotra Trawczyńskiego – opiekuna i trenera oraz panią Sylwię Nowak – Miedzińską -dyrektora szkoły spotkała się w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie z podinspektorem Jarosławem Słokiem- zastępcą Komendanta Powiatowego Policji. W spotkaniu uczestniczyli także mł.asp. Wioletta Mielczarek oraz asp.szt. Tomasz Ptak, którzy wspierali młodzież podczas eliminacji powiatowych, a także podczas finału w Łodzi. Spotkanie było okazją do podsumowania występu naszej młodzieży podczas konkursu, wymiany doświadczeń, wzajemnych podziękowań oraz sformułowania planów na przyszłość.

zdjęcie przedstawia grupę osób