Kategorie
Aktualności

Dlaczego warto wstąpić w policyjne szeregi …

Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie inspektor Karol Mielczarek oraz oficer prasowy pajęczańskiej komendy, młodszy aspirant Wioletta Mielczarek spotkali się 22 stycznia z młodzieżą klasy IV C, aby opowiedzieć co oferuje formacja przyszłym funkcjonariuszom i jak wygląda ścieżka kariery zawodowej policjanta. Policjanci przedstawili uczniom jak „krok po kroku” wygląda proces rekrutacji do służby. Poza informacjami na temat procesu rekrutacji i wymagań, którym należy sprostać, aby w przyszłości zasilić szeregi Policji znalazły się również informacje o wymaganych dokumentach, które należy złożyć aby rozpocząć proces rekrutacji oraz uposażeniu funkcjonariuszy. Młodzież miała okazję zadać pytania o szczegóły pracy w Policji.

Zdjęcie przedstawia grupę osób
Zdjęcie przedstawia grupę osób
Zdjęcie przedstawia grupę osób