Kategorie
Aktualności

Dzień Otwarty Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego

24 marca 2023 roku uczniowie z klas 4Dp oraz 4Cp wraz z opiekunami uczestniczyli w   Dniu  Otwartym Uniwersytetu  Humanistyczno- Przyrodniczego im. Jana Długosz w Częstochowie. Dzięki uprzejmości władz uniwersyteckich mogliśmy wziąć udział w licznych pokazach naukowych, warsztatach takich jak: Multimedialne Studio Nagrań – Jak przygotować sprzęt i pomieszczenie do odsłuchu stereofonicznego, mogliśmy dokonać Analizy składu naszego ciała, zobaczyć Błyskawiczną krystalizację, poznać Fascynujący świat DNA czy przeprowadzić Diagnostykę własnej skóry.

Niezwykle interesujące  były spotkania ze studentami, wystawy wydziałowe, koncert, konkursy z nagrodami.  Zwiedziliśmy nowoczesne laboratoria i sale wykładowe. Wykładowcy i studenci postarali się odpowiedzieć na pytania, dotyczące tematyki kierunków studiów. Kandydaci na studia mieli okazję zobaczyć, jak i dlaczego warto stać się częścią społeczności uniwersyteckiej w Częstochowie.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób