Kategorie
Aktualności

Jubileusz 25-lecia istnienia Powiatu Pajęczańskiego

21 września 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystości z okazji 25-lecia istnienia Powiatu Pajęczańskiego Anna Patyk ( kl. IIId ) wykonała utwór Grażyny Łobaszewskiej pt.: „ Czas nas uczy pogody”, Dominika Pacak ( kl. III A ) wykonała piosenkę Anny Jantar „ Radość najpiękniejszych lat” , Antoni Bernaś ( kl. IV B) przeczytał tekst „ Mała Ojczyzna”, którym podkreślił znaczenie Powiatu jako właśnie naszej małej ojczyzny , z którą każdy z nas się identyfikuje, ponieważ jest to jeden z ważniejszych wyznaczników tożsamości kulturowej. Filip Mielczarek przeczytał fragment powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”, a na zakończenie Martyna Uchrońska wykonała na skrzypcach utwór „ Another love”. Goście wysłuchali wspaniałych adaptacji i nagrodzili występ bardzo dużymi brawami.

                                                                      Anita Skorupska- Bernaś

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób