Kategorie
Aktualności

Kolejne chemiczne sukcesy Juliusza

26 maja 2023 r. w Krakowie odbyło się uroczyste zakończenie XVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”. Nasz uczeń Juliusz Szczeszek-Bistuła został laureatem I stopnia, czyli znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych uczestników olimpiady w Polsce. 

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób

2 czerwca 2023r. Juliusz uczestniczył również w uroczystym zakończeniu III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński, gdzie również otrzymał tytuł laureata.

zdjęcie przedstawia dyplom

Sukcesami Juliusza zakończyły się również ogólnopolskie konkursy chemiczne. Juliusz uzyskał tytuł laureata IV miejsca IX edycji Konkursu Chemicznego Trzech wydziałów Politechniki Łódzkiej oraz finalisty XXIX edycji Konkursu chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

zdjęcie przedstawia dyplom
zdjęcie przedstawia dyplom
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób