Kategorie
Aktualności

Konkurs Wiedzy o Prawie

Dnia 24 marca 2023 roku o godzinie 13:00  dziewięciu uczniów grupy prawnej klasy 3C

Szymon Szewczyk, Wiktor Wojtasik, Filip Szczęsny, Alicja Sierszeń, Jagoda Wrona, Oliwia Perczak, Oliwia Kopera, Stanisław Sutor, Magdalena Rosak

wzięło udział w etapie szkolnym VIII edycji Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie zorganizowanym przez Krajową Radę Radców Prawnych. Celem Akademii- Konkursu jest: działanie na rzecz poszanowania i pogłębiania wiedzy o prawie oraz wzrost świadomości prawnej młodzieży. Etap szkolny polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru, wypełnionego online  zawierającego 50 pytań.

Z przyjemnością informujemy, że 6 uczniów:

Szymon Szewczyk

Wiktor Wojtasik

Oliwia Perczak

Oliwia Kopera

Stanisław Sutor

Magdalena Rosak

których opiekunami merytorycznymi byli pani Ewa Mostowska i pan Adam Klimczak zakwalifikowało się do II etapu konkursu, który odbędzie się w drugiej połowie kwietnia. Będzie polegał na rozwiązaniu jednego kazusu prawnego.

Życzymy uczniom powodzenia.

zdjęcie przedstawia grupę uczniów