Kategorie
Aktualności

LXV(65)Olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym

Dnia 30 XI 2023 r.  odbył się I etap Olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym . Otwarcia zmagań uczniów w tej trudnej dziedzinie  dokonała pani dyrektor Sylwia Nowak-Miedzińska. Do olimpiady przystąpiło 8 uczniów z klas: Id(3) opiekun pani Beata Kliś, IIb(3) opiekun pani Ewa Mostowska i IVc(2) opiekun pan Adam Klimczak. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 38 zadań różnego typu dotyczących funkcjonowania Polski i innych światowych mocarstw. Najlepiej z testem poradzili sobie uczniowie II B i IVc: I miejsce Zofia Kmiecik, II miejsce  Julia Puchalska, III miejsce Tomasz Bazan. Wszystkim uczestnikom  gratulujemy  i życzymy  dalszych  sukcesów. 

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób