Kategorie
Aktualności

Półfinał Mistrzostw Województwa w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

Dnia  21marca 2024r. w hali sportowej w Pajęcznie odbył się Półfinał Wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpili mistrzowie szkół ponadpodstawowych z powiatów: bełchatowskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego i pajęczańskiego.

Mecze rozegrano systemem każdy z każdym zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Anna Trawczyńska, Daria Łuszczyk, Roksana Hanulak, Hania Świtała, Weronika Ceglarek, Antosia Zdunek,  Kinga Cichowlas, Nadia Posmyk, Natalia Sadowska, Anna Bęben i Maja Kamieniak, po rozegraniu dwóch spotkań uplasowała się na trzecim miejscu.

 Opiekunem drużyny był Krystian Sobierajski.

Natomiast reprezentacja chłopców w składzie: Bartek Klimczak, Błażej Suszek, Krzysiu Cimcioch, Kuba Jamiński, Wiktor Klimczak, Igor Mucha, Bartek Kurzynoga i Kuba Leśniak, po dwóch zwycięstwach z drużynami Piotrkowa i Kamieńska zajęła wysokie drugie miejsce, ulegając jedynie drużynie z Bełchatowa.

Opiekunem drużyny chłopców jest Marzena Trawczyńska.

Gratulujemy !!!

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób