Kategorie
Aktualności

Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej

Dnia 7 marca 2023 roku reprezentacja dziewcząt i chłopców Naszej Szkoły udała się na Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej do Rząśni. Do zawodów zgłosili się mistrzowie poszczególnych powiatów drużyny z Pajęczna, Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa i Radomska. Spotkania rozgrywane były systemem każdy z każdym w obu kategoriach.

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Anna Trawczyńska, Daria Łuszczyk, Ceglarek Weronika, Gołębiowska Nadia, Hanulak Roksana, Posmyk Nadia, Sagan Paulina, Szewczyk Gabrysia, Ścigała Julia, Świtała Hania, Wieczorek Magdalena, Wolniaczyk Milena po wygraniu dwóch spotkań z drużynami z Bełchatowa i Radomska oraz jednej porażce z zespołem z Piotrkowa Trybunaklskiego zajęła wysokie drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Reprezentacja chłopców w składzie: Kowalski Wiktor, Suszek Błażej, Jamiński Jakub, Klimczak Wiktor, Cimcioch Krzysztof, Wilkoszewski Kacper, Ptak Maciej, Kurzynoga Bartosz, Konrad Trzcina, Mucha Igor po rozegraniu trzech spotkań w klasyfikacji końcowej uplasowała się na czwartym miejscu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz podjętą rywalizację sportową zgodnie z zasadami fair-play.

Opiekunami grup byli nauczyciele wychowania fizycznego Marzena Trawczyńska oraz Krystian Sobierajski.

zdjęcie przedstawia grupę uczniów
zdjęcie przedstawia grupę uczniów
zdjęcie przedstawia grupę uczniów
zdjęcie przedstawia grupę uczniów
zdjęcie przedstawia grupę uczniów
zdjęcie przedstawia grupę uczniów
zdjęcie przedstawia grupę uczniów
zdjęcie przedstawia grupę uczniów