Kategorie
Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Pajęczańskiego w koszykówce chłopców

14 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pajęcznie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pajęczańskiego w koszykówce chłopców w ramach licealiady. Do rywalizacji przystąpiły drużyny Zespołu Szkół Pajęczno i Zespołu Szkół Działoszyn. Po emocjonującym i wyrównanym pojedynku zakończonym wynikiem 43:39 zwycięzcą okazała się reprezentacja Zespołu Szkół w Pajęcznie.

Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowali Janek Gamrat-kapitan, Borowczyk Wiktor, Kowalski Wiktor, Wilkoszewski Kacper, Borowiecki Grzegorz, Łasoń Szymon, Błasiak Jakub, Bylica Patryk, Wojtal Antoni, Woźniak Damian, Ławniczek Albert. Opiekunem zespołu był pan Jacek Lewera a zawody przeprowadzone zostały przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Pajęcznie.

zdjęcie przedstawia grupę uczniów
zdjęcie przedstawia grupę uczniów