Kategorie
Aktualności

Pożegnanie maturzystów

W dniu 26 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania uczniów, którzy w bieżącym roku przystępują do matury. Dla uczniów klas czwartych był to niezwykle uroczysty dzień. Tegorocznych maturzystów w ciepłych słowach pożegnała wicedyrektor szkoły pani Anna Strzelczak, a także starosta pajęczański pan Zbigniew Gajęcki.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób

Od 1993 roku w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza młodzież przyznaje swoim kolegom i koleżankom szczególnego rodzaju nagrodę TOP – FRIEND. Odznaka, której nazwę można tłumaczyć „najlepszy przyjaciel” jest najwyższą formą nagrody w naszej szkole. Może być przyznana tylko raz do roku i tylko jednemu uczniowi. W drodze uczniowskiego referendum wyłoniony został zwycięzca. Nagrodę TOP – FRIEND zdobyła Anna Trawczyńska z klasy III B, która z rąk wicedyrektora szkoły pani Anny Strzelczak oraz Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów pana Jacka Lewery odebrała nagrodę. Stowarzyszenie Absolwentów Zespołu Szkół w Pajęcznie jest fundatorem nagrody dla laureata nagrody TOP – FRIEND.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób

Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za działalność naukową i społeczną.

W klasie IV A -wychowawca pan Krzysztof Pach szkołę z wyróżnieniem ukończyli:

Bednarek Kacper

Belica Marcel

Popiel Szymon

zdjęcie przedstawia grupę osób

W klasie IV B -wychowawca pani Ewa Mostowska szkołę z wyróżnieniem ukończyły:

Bator Nadia

Garbiec Natalia

Grzesiak Karolina

Jagielska Olga

Jochemczak Wiktoria

Kowalska Paulina

Leśniewska Oliwia

Wolska Julia

zdjęcie przedstawia grupę osób

W klasie IV C -wychowawca pani Beata Kliś szkołę z wyróżnieniem ukończyli:

Bazan Tomasz

Plamowska Julia

zdjęcie przedstawia grupę osób

W imieniu maturzystów głos zabrała Julia Plamowska, która podziękowała dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły a także młodszym kolegom i koleżankom za wspólnie spędzony czas. W imieniu społeczności szkolnej Anna Trawczyńska życzyła maturzystom pomyślnie zdanej matury oraz spełniania marzeń  w ich dalszej życiowej drodze.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób

W części artystycznej wręczono Henryki – nagrody przyznawane z przymrużeniem oka dla uczniów, którzy „wyróżniali się” w szkole. Wszystkim maturzystom życzymy „połamania piór” na maturze.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób