Kategorie
Aktualności

Szkolny Konkurs Artystyczny

W dniu 7 marca 2024r w Zespole Szkół w Pajęcznie odbył się szkolny konkurs artystyczny, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Konkurs podzielony został na dwie kategorie: konkurs plastyczny oraz fotograficzny. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania swoich pasji oraz talentów artystycznych. Zadaniem uczniów było przedstawienie piękna kobiety na obrazie lub fotografii. Tematyka konkursu nie była przypadkowa, bo powiązana ze zbliżającym się świętem kobiet, przypadającym na dzień 8 marca. Prace artystyczne zostały ocenione przez członków jury w składzie: pani Violetta Barczyk, pani Beata Kliś oraz pani Grażyna Szczeszek, a także uczennice naszej szkoły: Maja Rygalska i Klaudia Kula z klasy IIID.

W konkursie plastycznym jury podjęło decyzję o przyznaniu 4 nagród za:

I miejsce ex aequo: Nadia Gołębiowska z klasy IIA oraz Mikołaj Kuchciak z klasy IA,

II miejsce: Maja Kotynia z klasy IB,

III miejsce: Hanna Świtała z klasy IIE

W konkursie fotograficznym ustalono, co następuje:

I miejsce: Łucja Boryń z klasy IVC

II miejsce: Kinga Pazera oraz Zofia Kmiecik z klasy IIB

III miejsce: Filip Kryczka oraz Kaja Lasoń z klasy ID

Za udział w konkursie Dyrekcja Szkoły oraz organizatorzy konkursu przygotowali nagrody, które zostały wręczone w Dniu Kobiet. Prace wszystkich uczniów biorących udział w konkursie będzie można podziwiać na 1 piętrze naszej szkoły od 8 marca 2024r. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęcie wyzwania oraz gratulujemy wspaniałego talentu i wrażliwości artystycznej.

Ewelina Wnuk

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób