Kategorie
Aktualności

Troska i zaangażowanie – uczniowie naszej szkoły pomagają bezdomnym zwierzętom w Trębaczewie

W dniach od 4 października do 17 listopada 2023 roku w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy, psich smakołyków oraz akcesoriów typu obroże, smyczki, kocyki. Zbiórka miała na celu wspomożenie Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Trębaczewie i poprawę funkcjonowania podopiecznych tej placówki. Opiekunem akcji była pani profesor Grażyna Szczeszek, a pomysłodawcą uczeń Borys Drobnikowski.

4 grudnia wszyscy uczniowie (z klas: 1A, 1B, 1C, 1D, 1L, 2D, 3C), którzy włączyli się do akcji, pojechali zawieźć zebrane dary do tegoż schroniska. Ukoronowaniem wyjazdu był spacer z pieskami tam mieszkającymi. Wyjazdowi towarzyszyła radość i zadowolenie z niesionej przez nas pomocy. Dziękujemy również za wsparcie zbiórki nauczycielom naszej szkoły.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób