Kategorie
Aktualności

Varta Battery World

W czwartek, 15 lutego, w naszej placówce miało miejsce szkolenie dla uczniów klas drugich i trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia, przeprowadzone przez pana Bartosza Orylskiego przedstawiciela firmy Varta. „Varta Battery World” – to spotkanie dla przyszłych mechaników samochodowych, którzy mieli okazję poznać bliżej budowę akumulatorów, zobaczyć „co mają w środku” i poznać historię ich powstania. Chłopcy mieli również okazję wykorzystać swoją wiedzę i zajrzeć pod maskę samochodu oraz zadać dziesiątki pytań ekspertowi w tej dziedzinie. Pan Bartosz zwracał też uczniom uwagę na dużą rolę przestrzegania przepisów BHP koniecznych przy obsłudze baterii samochodowych. Ponad trzygodzinne warsztaty zostały zorganizowane przez panią Anetę Słowik – Kierownika Szkolenia Praktycznego z myślą o przyszłym egzaminie zawodowym naszych mechaników. Uczniowie wyszli bardzo zadowoleni zaopatrzeni w firmowe kubki, długopisy, smycze a przede wszystkim bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności.  

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób