Kategorie
Aktualności

Walentynki – Czas Miłości

14 lutego słowo miłość jest na ustach wszystkich. Ale czy naprawdę wiemy, co ono oznacza? Miłość to nie tylko romantyczne gesty czy słodkie słowa. To przede wszystkim codzienne wsparcie, zrozumienie, troska i szacunek. To chwile spędzone razem, wspólne cele i marzenia. Walentynki to doskonała okazja, aby wysyłać kartki z życzeniami, w których możemy wyrazić swoją miłość, życzliwość, serdeczność. To dzień wyrażania sympatii i przyjaźni.

Samorząd Uczniowski tradycyjnie zorganizował w szkole pocztę walentynkową. Można było przesłać kartki, kwiaty i słodkie upominki. Hol szkoły został udekorowany czerwonymi balonami i serduszkami, a w ubiorach uczniów nie zabrakło różowych i czerwonych akcentów.

Życzymy wszystkim, aby Walentynkowy dzień był pełen miłości i czułości i aby ta miłość rozkwitała w naszych sercach każdego dnia.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób