Kategorie
Aktualności

W Świecie Matematyki

W dniu 8 marca 2024r. uczniowie z klasy IV A: Kamil Bednarek, Adam Płatek i Szymon Popiel  pod opieką p. Beaty Sikory wzięli udział w  XV Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ,,W Świecie Matematyki” im. Profesora Włodzimierza Krysickiego, który odbył się na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Matematyki.

Spośród 100 uczestników  do finału dostało się 19 uczniów w tym Szymon Popiel z klasy IV A otrzymując dyplom oraz nagrodę.

W tym samym dniu finaliści zmagali się z drugim etapem konkursu oraz wysłuchali referatu popularnonaukowego. Uroczyste wręczenie nagród Laureatom konkursu odbędzie się 25 marca 2024 roku w Instytucie Matematyki. Wszystkim uczestnikom oraz finaliście dziękuję za udział oraz gratuluję sukcesu.

Beata Sikora

na zdjęciu znajduje się grupa osób
na zdjęciu znajduje się grupa osób