Kategorie
Aktualności

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W dniu 25 stycznia w naszej szkole odbyła się zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznego 32 Finału WOŚP „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” jest zakup sprzętu dla szpitali do diagnozowania i walki z chorobami płuc. Motem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Samorząd Szkolny przygotował loterię, w której można było wylosować atrakcyjne nagrody, a cały dochód ze sprzedanych losów został przeznaczony na wsparcie WOŚP. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Grupa uczniów z naszej szkoły jako wolontariusze będzie również zbierać datki do puszek w niedzielę podczas 32 Finału WOŚP.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji za zaangażowanie i szczodrość.

zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób
zdjęcie przedstawia grupę osób